Een geblokkeerde doucheafvoer veroorzaakt stilstaand water en onaangename geurtjes. Voor een zorgeloze badkamerervaring staan onze specialisten in Leeuwarden en omliggende dorpen – Goutum, Stiens, Marsum, Wirdum, Reduzum, Jellum, Lekkum en Grou – altijd voor u klaar. Wij verhelpen snel de blokkade en inspecteren de leiding uitvoerig om herhaling te voorkomen.
Een douche ontstoppen betekent het grondig verwijderen van haar, zeep- en shampooophoping uit uw afvoer. Dit herstelt de waterdoorloop en voorkomt nare geurtjes en waterschade.
Ideaal voor zowel particuliere douches als bedrijfsmatige sanitaire voorzieningen. Combineer met onze andere diensten voor een compleet onderhoudspakket.
“Om 8:15 gebeld en om 10:45 stonden 2 vriendelijke medewerkers op de stoep. Probleem verstopping bij wasbak en wasmachine samenkomen opgelost. Ze moesten puzzelen, maar losten het vakkundig op.”
— Sieds | ★★★★★ 5/5
“Met camera-inspectie snel de oorzaak gevonden en vrijgespoten. Alles loopt weer soepel.”
— Ikkes Het is Mij | ★★★★★ 5/5
“Snelle afspraak, vriendelijke monteur en duidelijke uitleg. Douche weer als nieuw!”
— Hendrik Manje | ★★★★★ 5/5
Gemiddelde beoordeling op Google: 4,8 / 5
Bel 0800 88 123 88 Of WhatsApp ons
Buwalda Rioolservice – sinds 1979 hét adres voor probleemloze droge douches
Werkgebied: Leeuwarden • Goutum • Stiens • Marsum • Wirdum • Reduzum • Jellum • Lekkum • Grou
We adviseren jaarlijks onderhoud, afhankelijk van gebruik om verstoppingen voor te blijven.
Bel direct professionele hulp om leidingbeschadiging te voorkomen en snel opladen.
We spreken vooraf een vaste prijs af, afgestemd op ernst en benodigde techniek.
Geen vaste termijn, maar blijvende service; bij problemen kunt u altijd op ons rekenen.
0800 88 123 88 | |
info@buwaldarioolservice.nl | |
Stuur ons een appje | |
Verstuur contactformulier |